„NA JĘZYKACH!”

SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY

Dziś tj. 8.05. na lekcjach wychowawczych odbył się

SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY „Na językach!” dla klas 4-8.

Każda klasa reprezentowana była przez 3 osobową drużynę, która odpowiadała na pytania z gramatyki i słownictwa związanego ze zdrowiem.

W tym roku konkurs odbywał się na platformie kahoot.com więc liczył się również refleks uczestników.

Klasy 4-6 konkurowały między sobą wykazując się wiedzą z języka angielskiego.

Natomiast klasy 7-8 rywalizowały z języka angielskiego
i języka niemieckiego.

Poziom konkursu był bardzo wysoki i wszystkie drużyny wykazały się wiedzą i znajomością języków obcych. Różnice punktowe między drużynami były bardzo niewielkie. Poniżej przedstawiamy wyniki.

• KLASY 4-6

– I miejsce zdobyła drużyna z klasy 6a w składzie Matthew Trójniak, Nikola Cibor, Agnieszka Całus.

– II miejsce zdobyła drużyna z klasy 5b w składzie Hanna Stupka, Karina Kapela, Zofia Buda.

– III miejsce zdobyła drużyna z klasy 6b w składzie Alexander Pluta-Pereira, Karol Pomierny, Sebastian Rajda.

• KLASY 7-8

– I miejsce zdobyła drużyna z klasy 7b Małgorzata Szemik, Olivia Cibor, Maja Bajgrowicz.

– II miejsce zdobyła drużyna z klasy 8a w składzie Agata Gałosz, Nadine Trójniak, Nadia Króliczek.

– III miejsce zdobyła drużyna z klasy 7a w składzie Adrianna Tomiczek, Michał Pala, Julia Stawowy.

ZWYCIĘZCOM I WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY WYNIKÓW ORAZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH!!!

WELL DONE !  / GUT GEMACHT !